Lékárny a lékárenské výrobky

Měsíční archív: Září 2013

Lékárna Dr Max

Původně jsme lékárny Dr.Max mohli navštívit pouze v některých obchodních domech Kaufland. Jejich oblíbenost ale natolik rostla, že se s tímto typem lékárny můžeme setkat prakticky po celé republice a fungují jako zcela samostatně fungující pobočky. Pobočky najdete v nemocnicích, obchodních centrech nebo v samotném centru prakticky jakéhokoli města v České republice. V současné době se tak řadí mezi jednu z nejlépe dostupných lékáren u nás.

Lékárna Dr.Max přináší výhody, které se týkají nejen dostupnosti, ale i samotných cen, které jsou pro většinu z nás rozhodující. Naprostou samozřejmostí se staly poplatky za recept, které v jiných lékárnách činí 30,- Kč, ale v Dr.Max vám bude poplatek odpuštěn.

Nutno podotknout, že poplatek za recept je odpuštěn jen v případě, že vlastníte klientskou kartu této lékárny. Chodíte-li do lékárny nakupovat pravidelně, rozhodně nezapomínejte na zákaznickou kartu, se kterou získáváte řadu výhod. Za každý nákup získáváte body, které následně můžete uplatnit jako slevy na další nákupy. Všimnout si můžete i některých akčních nabídek, které jsou pro stálé i nové zákazníky připraveny na každý měsíc.

Lékárna Dr.Max má k dispozici online e-shop, kde máte možnost pohodlně nakupovat a zboží si nechat doručit až domů. Pokud si nejste jisti tím, co potřebujete pro daný zdravotní problém, doporučujeme navštívit jakoukoli lékárnu Dr.Max, kde vám odborný personál poradí a nabídne léky v různých cenových relacích.

 

 

Vložil Lékárny | Štítek , , , | Zanechat komentář

Moje lékárna

Moje lékárna není klasickou lékárnou, jak by si někteří mohli myslet. Jedná se o projekt, který byl založen před několika lety a sdružuje více, jak 300 lékáren po celé České republice. Všechny lékárny, které jsou do tohoto projektu zapojeny, spolu vzájemně spolupracují a zejména se specializují na geriatrické pacienty – zejména tedy pro seniory.

Každá lékárna, která se zapojila do tohoto projektu je povinna svým lékárníkům zajistit školení v rámci tohoto programu.

Účelem je, aby každý lékárník byl co nejlépe proškolen, byl schopen poradit pacientovi v jakémkoli věku, ale hlavně ve stáří, ale je nutné, aby uměl i nabídnout léky, které mají stejnou účinnou látku, ale jsou za zcela jinou cenu. Mnohdy si dokonce ani lékaři neuvědomují, že to, co pacientovi předepisují, rozhodně není v jejich cenové skupině a je třeba tak hledat cenově výhodnější řešení. Mimo projektu se ale Moje lékárna zaměřuje i na prodej různých léčiv, které můžete zakoupit v internetovém e-shopu.

Na internetových stránkách Moje lékárna si můžete objednat zboží, nechat si jej zaslat domů nebo si jej vyzvednout přímo na pobočce vybrané lékárny, která spadá do projektu. Chcete vědět, jaká lékárna je vám nejblíž? V České republice je jich desítky a bez problémů si některou z nich můžete vyhledat na internetu.

Vložil Prodej léků | Štítek , , | Zanechat komentář