Lékárny a lékárenské výrobky

Lékárna Dr Max

Původně jsme lékárny Dr.Max mohli navštívit pouze v některých obchodních domech Kaufland. Jejich oblíbenost ale natolik rostla, že se s tímto typem lékárny můžeme setkat prakticky po celé republice a fungují jako zcela samostatně fungující pobočky. Pobočky najdete v nemocnicích, obchodních centrech nebo v samotném centru prakticky jakéhokoli města v České republice. V současné době se tak řadí mezi jednu z nejlépe dostupných lékáren u nás.

Lékárna Dr.Max přináší výhody, které se týkají nejen dostupnosti, ale i samotných cen, které jsou pro většinu z nás rozhodující. Naprostou samozřejmostí se staly poplatky za recept, které v jiných lékárnách činí 30,- Kč, ale v Dr.Max vám bude poplatek odpuštěn.

Nutno podotknout, že poplatek za recept je odpuštěn jen v případě, že vlastníte klientskou kartu této lékárny. Chodíte-li do lékárny nakupovat pravidelně, rozhodně nezapomínejte na zákaznickou kartu, se kterou získáváte řadu výhod. Za každý nákup získáváte body, které následně můžete uplatnit jako slevy na další nákupy. Všimnout si můžete i některých akčních nabídek, které jsou pro stálé i nové zákazníky připraveny na každý měsíc.

Lékárna Dr.Max má k dispozici online e-shop, kde máte možnost pohodlně nakupovat a zboží si nechat doručit až domů. Pokud si nejste jisti tím, co potřebujete pro daný zdravotní problém, doporučujeme navštívit jakoukoli lékárnu Dr.Max, kde vám odborný personál poradí a nabídne léky v různých cenových relacích.

 

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Lékárny a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.