Lékárny a lékárenské výrobky

Zelená lékárna

Lékáren s názvem Zelená najdete v České republice několik. Mezi nejznámější patří lékárna v Hodoníně a v Praze. Každá z nich nabízí prakticky stejný sortiment a každá má svou kamennou pobočku, i když ve zcela jiných městech. Obecně se ale zaměřují zejména na prodej přírodních produktů, které jsou v klasických lékárnách nabízeny jen v omezeném množství.

Zelená lékárna v Praze

Zelená lékárna byla v Praze založena před více, než deseti lety. V rámci prodeje se zaměřuje hlavně na přírodní kosmetiku nebo zdravou výživu. Mimo jiné je jedním z předních prodejců produktů pro muže a ženy, které trápí neustálé padání vlasů.

Přípravků proti vypadávání vlasů, které by navíc měly dobrý efekt, na trhu moc nenajdete. Chcete-li se poradit se svým problémem nebo některý z přípravků zakoupit, pak už víte, kam zavítat.

Zelená lékárna v Hodoníně

Zelená lékárna v Hodoníně rovněž zajišťuje prodej přírodních produktů, čajů, přírodní kosmetiky nebo přírodních masážních prostředků. Máte-li to do Hodonína daleko a přesto byste měli zájem o některý výrobek z jejich nabídky, rozhodně neváhejte a objednávejte přímo na internetu. Vybírat si můžete podle výrobce, indikace nebo z přípravků, které jsou určeny pro různé nemoci. Mimo jiné přímo na pobočce je možné zakoupit zdravotnické pomůcky včetně zdravotnické obuvi, kterou si zde můžete vyzkoušet. V nabídce jsou dokonce i výrobky z keramiky, jako jsou aromalampy a jiné drobnosti do domácnosti.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Online lékárny a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.