Lékárny a lékárenské výrobky

Green Coffee v lékárnách

Green Coffee je přípravek, o kterém se v poslední době opravdu hodně mluví. Green Coffee, jak se často můžete dočíst na reklamních banerech či letácích, vám pomůže shodit váhu. Dokonce takovým způsobem, že během jednoho měsíce máte šanci zhubnout až 14 kilogramů. Jde jen o reklamní trik nebo něco takového skutečně funguje?

Chcete-li snížit váhu, pak je dobré, abyste ji snižovali postupně. A to nejen úpravou jídelníčku, ale hlavně sportem. Kila půjdou dolů sice pomaleji, ale zato budete zdravě hubnout. Green Coffee se doporučuje brát každý den – dvě tablety denně, k tomu náležitě upravit jídelníček a pochopitelně sportovat.

Tablety za vás údajně nezhubnou. I přesto, že někteří lékaři nebo dietologové tvrdí, že s pomocí tohoto přípravku opravdu zhubnete, někteří uživatelé tohoto výrobku jsou jiného názoru.

S Green Coffee má zkušenosti celá řada uživatelů. Jejich názory se v mnoha směrech liší. Mnohým tablety opravdu pomohly zhubnout, ale rozhodně se nejednalo o celých 14 kg za měsíc, některým naopak nepomohl vůbec a jejich váha se nijak nezměnila. Na jednu stranu je trošku podezřelé, že Green Coffee není možné zakoupit běžně v lékárně, ale seženete jej pouze na některých internetových stránkách, kde mimo jiné najdete i jiné přípravky, nápoje nebo tablety na hubnutí. Balení Green Coffee, které obsahuje celkem 30 tablet, pořídíte okolo 1 000,- Kč.

Vzhledem k tomu, že je dle návodu a názoru některých dietologů nutné, abyste užívali alespoň dvě tablety denně, potřebujete minimálně dvě balení na měsíc.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Prodej léků a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.